Sat07262014

Son Güncelleme03:17:05 PM GMT

Haber-Banner

Geri SPOR

SPOR HABERLERİ

7 yıl sonra Göymen Nevşehir'de

2007 yılındaki 3. Lige terfi müsabakalarında Narspor'u çalıştıran Şanver Göymen, 7 yıl sonra Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Nevşehirspor ile anlaştı. anver_gymen26113

Haber: Mehmet Özdemir

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Nevşehirspor’da Levent Numanoğlu dönemi bitti

Nevşehirspor, BAL’da alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Levent Numanoğlu ve Yardımcısı Memiş Özata ile yollarını ayırdı.levent_numanoglu26113

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Nevşehirspor’a 1 maç seyircisiz oynama cezası

Deplasmanda yapılan Gölbaşı Belediyespor maçında çıkan saha olayları nedeni ile Nevşehirspor’a 1 maç seyircisiz oynama ve para cezası kesildi.

Haber: Mehmet Özdemir

1016708_638716136165557_1798548603_n

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Satrançta Lara koleji öğrencisi 1. oldu

DSCF1641Satranç turnuvasında Lara koleji öğrencisi Bekir Melih Fidan 1. oldu.

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

‘Nevşehir’e hizmete devam edeceğiz’

Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Futbol müsabakalarında galibiyet ile Basketbol müsabakalarından ise mağlubiyetle döndüklerini ancak hizmetlerin devam edeceğini belirtti.
Nevşehir HBV Üniversitesi Bu haftada amatör futbol liginde Kozaklı’da çıktığı müsabakadan galibiyetle dönme başarısını gösterdi. 2. Lig bayanlar basketbolda 2. yılında playofflara kalarak büyük başarıya imza atan basketbol takımı ise misafir ettiği güçlü rakibi Ormanspor’a yenildi.   Üniversiteler bulundukları şehirlerin en önemli lokomotiflerinden biri olduğunu belirten Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Bu gün 13 bin kişiye yaklaşan nüfusu ile birçok ilçesinden büyük olan Nevşehir HBV Üniversitesi ortaya koyduğu vizyon ve stratejisi ile şehrin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Üniversiteler bulundukların şehirlerin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasında, gelişmesinde en önemli vitrinlerden birini oluşturmaktadır. Nevşehir HBV Üniversitesi şehrin kalkınmasında bütün alanlarda olduğu gibi sportif alanda da üzerine düşen görevi ve sorumluluğu Nevşehir’imizin sportif arana da ulusal ve uluslar arası hak ettiği yeri almasında yüklendiği vizyon ve misyon gereği Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü olarak aktif rolünü dün olduğu gibi bugünde ve yarında yerine getirmeye devam edecektir.” dedi.  Taşğın konuşmasının devamında, “Bu şehrin tamamına iyi örnekler gösterme çabamız devam edecektir. Bu doğrultuda desteğini bizden esirgemeyen başta Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a, takımlarımızın teknik ekiplerine ve sporcularına, heyecanımızı anlayan ve Nevşehir’imizin hak ettiği yeri alması için desteğini bizden esirgemeyen bütün güzel insanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.       zn_tsn
AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Ürgüp’te Spora köklü çözüm gelecek

Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Av. Murat Boz, Ürgüp ilçesinde spora köklü çözümler geliştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti. 
Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Av. Murat Boz Ürgüp spor kulübün yöneticilerini ve genç sporcuların ziyaret etti.
Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Av. Murat Boz yıllarca Ürgüp spor kulübüne seçimlerden seçimlere sürekli söz veril ipte gençlerin bir türlü sorunlarına ortak olunmayıp unutulup yine bir seçim gelmesinin aradan beş yıl bir sürecin geçmesi Ürgüp spor seven gençlerin gurur ile oynanmasında kimsenin hakkı olmadığı gibi Ürgüp’ümüzün guru olan Ürgüpspor’a olan destek için yanlarında olacağıma Tüm Ürgüp spor sevenlerine söz verdiğini açıkladı..rg_dst
AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Avanosspor'dan tepki

Kapadokya Avanosspor Kulübü,3-0 hükmen mağlup sayıldığı maçta yaşananlara ve verilen karara tepki göstererek ilgililere 14 soru yönelttiler.

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Aytaç'ın cezası belli oldu

AFDK, Nevşehirspor- Etimesgut Belediyespor maçının 89. dakikasında kırmızı kart gören Aytaç Köse'nin cezasını belirledi. 

Haber: Mehmet Özdemir

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Avanosspor hükmen mağlup

Yarıda kalan Avanosspor-Sağlıkspor maçında hakemin 5 futbolcusuna kırmızı kart rapor ettiği Avanosspor takımı 3-0 hükmen mağlup sayıldı.

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

1. Amatör’de kırmızı hafta

1. Amatör Küme’nin 9. Haftasındaki 8 maçta toplam 19 kırmızı kart çıktı.

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle

Aytaç: hırsıma yenik düştüm, özür dilerim

Nevşehirspor futbolcusu Aytaç Köse gördüğü kırmızı karttan sonra hırsına yenik düştüğünü  belirterek yaptığı hareketten dolayı Nevşehirspor camiasından ve Nevşehirlilerden özür diledi.

AddThis Social Bookmark Button
Yorum Ekle